Hakkımızda


         Akdeniz Bölgesi’nde kurduğumuz atölyemizde, 2004’ten beri her yıl biraz daha büyüyerek ve gelişerek, üstün kalitede çelik ve yangın kapısı üretimimizi gerçekleştirmekteyiz ve şu an 10.000 adet üretim kapasiteli bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

          Akdeniz Idol Kapı Sistemleri, değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza olan satış öncesi ve sonrası olumlu bir deneyim yaşatma vaadimizi; 16 yıldır sunduğumuz üstün hizmet ve üstün kalitedeki ürünlerimizle, inşaat sektöründen elde ettiğimiz tecrübemizle ve alanında kalifiye çalışanlarımızla yerine getirmekteyiz. Akdeniz Bölgesi’nde önde gelen kapı üreticilerinden biri olarak, uzman kadromuzla teknolojiyi yakın takip ederek inovatif ürünler piyasaya sürmek, estetik ve şıklığı kaliteyle birleştirerek müşterilerimizi son derece geniş ve sürekli gelişen bir ürün yelpazesi sunmak en önemli prensiplerimizdendir.

          Kuruluşumuzun en önemli unsurlarından biri olan paydaşlarımızı güven ve sevgi ilişkisiyle sürdürerek sektördeki pozisyonumuzu daha da pekiştirmeyi hedeflemekteyiz. Ürün ve hizmetlerimizin yaratmış olduğu mutluluğun yanı sıra, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden gurur duymaktayız ve hem iç hem dış pazarda yüksek standartlarımızın devamlılığı için hiç bitmeyen bir uğraş vermekteyiz.

           Akdeniz İdol Çelik Kapı ailesi olarak, kapılarımızla siz ve aileniz için hayatınızı kolaylaştıracak en konforlu ve güvenli hizmeti sunmak adına çabalamaktayız. Bunun için de müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızdan aldığımız destekle her türlü talebinize zamanında ve en iyi şekilde cevap verme uğraşımıza devam edeceğiz.

Akdeniz İdol Çelik Kapı Ürün ve Hizmetleri

Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz